Związek AEP

Orędzie z biurka G5-01, Olimpu:

Witajcie agenci, doktorzy i wszyscy członkowie Związku AEP. Rada zadecydowała, że konieczne jest zwrócenie się do każdego w świetle ostatnich zdarzeń. Zadano wiele pytań w następstwie Zdarzenia Etos. „Kim jesteśmy”, „co robimy” i, co najważniejsze, „co daje nam do tego prawo”. Oczywiste jest, że pytania te obudziły wiele wątpliwości, aczkolwiek mamy zamiar je wszystkie rozwiać.

Kim jesteśmy


Jesteśmy Związkiem AEP. Poszukujemy anomalii w nadziei na ich badanie i pogłębianie zrozumienia tego, jak działają. Jesteśmy umysłem ludzkości. Zamykamy anomalie w wielkich klatkach i utrzymujemy je z dala od sfery publicznej, by ludzkość mogła funkcjonować bez świadomości tego, co kryje się w ciemnościach. Jesteśmy tarczą ludzkości. Wreszcie chronimy ludzkość przed anomaliami, ponosząc wielkie osobiste ryzyko bez względu na cenę. Jesteśmy mieczem ludzkości.

Co robimy


Ujmując to prosto, świat stoi w obliczu zagrożenia. Nie mówię o wojnach, chorobach ani zanieczyszczeniach środowiska. Mówię o anomaliach. Co jest anomalią? Cóż. Anomalią jest to, co narusza podstawowe przekonania ludzkości. Nieważne, czy chodzi o potworną abominację, zestaw świadomych zabawek czy byty, które przemierzają wymiary; istnieje szeroka gama rzeczy, z którymi ludzkość nie jest w stanie sobie poradzić. Chronimy ludzkość przed tymi zagrożeniami.

Co daje nam do tego prawo


The answer to this is obvious. Humanity is not ready, they are not capable of stopping the threats anomalies pose. We do things that are considered "evil", but the ends in this case very well justify the means. We fight so they don't have to, we bleed so they don't have to, we die so they don't have to. We are prepared to do whatever it takes to protect them. The real question is, are you?

Patrzymy w otchłań, by ludzkość mogła pozostać w świetle.

Finallogo123.png

Aquire Enclose Protect


Dokumentacja AEP


Pozyskane dokumenty

AEP-006 — Czerwone wrota
AEP-009 — Arktyczny muł
AEP-010 — Żelazny klucz
AEP-017 — Obsługa hotelowa
AEP-072 — Tylko desery
AEP-405 — Tuba dojrzewania

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License