Niepełna historia Autorytetu

1

us.png

Val,

Oto nasz aktualny projekt V2/12 dla DBHP. Oczywiście to wersja niedokończona; czekamy, aż Dyrektoriat zatwierdzi obecną kombinację informacji prawdziwych i fałszywych. Upierali się co do tego, by co najmniej 15% było całkowicie fałszywe, co wydaje się nadmiarowe. Daj znać, co o tym sądzisz, a ja prześlę ci pełną wersję, gdy otrzymamy materiały z Archiwów i Rejestrów.

Ciągle powtarzają, że większość materiałów o wiekach XVII i XVIII jest zaginione w wyniku kryzysu przechowalniczego z zeszłego miesiąca, ale ja zadbam, byś była na czasie. Lwia część materiałów powojennych też jest wybrakowana; otrzymaliśmy sporo od ludzików z PSOA, ale i tak ich materiały są ograniczone. Sama zobaczysz.

— Doug

Krótka historia Autorytetu

RPCdhps.png

SVMMA OMNIVM MENDACIVM

Seria 2. z 12

Broszura ta została przygotowana dla państwa przez Dyrektoriat na rzecz Badań Historycznych i Pseudo-historycznych. Zwięźle przedstawia ona oś czasu dziejów naszej organizacji, począwszy od naszych późnośredniowiecznych podwalin, a skończywszy na nowoczesnej organizacji naszej działalności w XIX wieku.

Uwaga: gwoli zadbania o bezpieczeństwo chronologiczno-teleologiczne niektóre albo wszystkie zdarzenia opisane w tym kompendium mogły zostać częściowo albo całkowicie sfabrykowane. Skontaktuj się z reprezentantem DBHP swojej placówki celem zasięgnięcia dodatkowych informacji.


Auctoritas Impertus

Nowoczesny Autorytet

Autorytet podczas Zimnej Wojny: Rozszerzanie Wielkiego Pogranicza

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License