GEAR

Przegląd

GEAR to wielonarodowościowa organizacja założona przede wszystko po to, by zapewnić elicie luksusowe życia. Mimo że jest ona napędzana chciwością, daleko jej od braku rozmysłu. Kierownictwo GEAR wie, że przekraczanie pewnych granic etycznych skutkuje nowymi umowami handlowymi i porozumieniami biznesowymi. Większość zysku GEAR pochodzi z masowej produkcji przedmiotów anomalnych dla konsumentów, gdzie konkurencji nie ma albo jest ona nieznaczna. Generalna populacja w większości nie wie, w jaki sposób GEAR wytwarza te przedmioty, co przekłada się na powszechny brak zaufania wobec przedsiębiorstwa. Mimo to jej zyski pozostają nadzwyczaj wysokie.

GEAR posiada wielu partnerów i wrogów, a ponadto często sprzedaje bezcenne, niebezpieczne anomalie, które mogą zagrozić Autorytetowi i innym grupom, najhojniejszym licytantom. Stosunki GEAR z Autorytetem są co najmniej skomplikowane; niekiedy, w imię wspólnego celu, organizacje te ze sobą współpracują, a niekiedy czynią na odwrót.

Pomimo powszechnego mniemania, GEAR i Amazing! Co. nie są stałym konkurentami, jeśli chodzi o udział w rynku. Niebezpieczne i nieprzyjazne konsumentom produkty Amazing! Co. nie są w stanie przebić jakości przedmiotów wytwarzanych przez GEAR właśnie dla konsumentów. Mimo to obydwa przedsiębiorstwa często wykorzystują środki memetyczne celem wabienia potencjalnych klientów.

Nadzwyczajnie wysokie zyski umożliwiły GEAR czynienie szeroko zakrojonych inwestycji w obronność, badania oraz sekretność. Usiłowania zlokalizowania placówek GEAR przez Autorytet jak dotąd były całkowicie bezowocne. Szczegóły dotyczące właścicieli organizacji pozostają owiane mgłą tajemnicy.

Powiązane dokumenty

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License