AstroNieznajomy

No ten tego.

SZABLONIX:


ORYGINAŁY:

Lista prac oryginalnych AstroNieznajomyAstroNieznajomy

  1. None
  2. None
  3. None
  4. None
  5. None
  6. None
  7. None
  8. None
  9. None

TŁUMACZENIA:

2

beta-red.png
barney2.png

Instancja RPC-082. Ujęcie z █.██.199█.

Rejestracja Podmiotu Chronionego: 082

Klasa podmiotu: Beta-Czerwony

Zagrożenia: Zagrożenie Agresją, Zagrożenie Grupowe, Zagrożenie Świadomością

Protokoły przechowalnicze: Wszystkie okazy RPC-082 należy przechowywać w standardowych humanoidalnych komorach przechowawczych znajdujących się w Ośrodku 37. W żadnym wypadku para lub więcej instancji RPC-082 nie może wejść ze sobą w kontakt. Osobniki RPC-082 należy stale monitorować za pomocą kamer bezpieczeństwa, a wszelkie zmiany w zachowaniu należy zgłaszać głównemu badaczowi Camdenowi (patrz dokument 082-01). Przy każdym wejściu do komory przechowawczej musi być obecny co najmniej jeden Agent Bezpieczeństwa Autorytetu wyposażony w elektryczny pręt ogłuszający pod napięciem 160 woltów.

Wszystkie zgłoszenia o niezabezpieczonych okazach muszą być natychmiastowo zbadane przez Zespół Bezpieczeństwa Autorytetu 'Tyrann'. Wszystkie nowo odkryte instancje RPC-082-1 mają być natychmiastowo zniszczone.

Obecnie, w zabezpieczeniu znajduje się 18 27 znanych osobników RPC-082.

Opis: RPC-082 to anomalny gatunek naśladujący wygląd popularnej dziecięcej maskotki Barney the Dinosaur, prawdopodobnie pochodzący z ██████████, Alabama. Wszystkie osobniki RPC-082 różnią się wyglądem i rozmiarem i zazwyczaj mają wygląd podróbki. Okazy nie wymagają nawodnienia, odpoczynku ani odżywiania, aby pozostać przy życiu. Analiza odzyskanych próbek tkanek RPC-082 wykazała, że są one organiczne, a pozornie plastikowe zewnętrze instancji RPC-082 to tkanka mięśniowa. Dalsza analiza wykazała, że szwy łączące części „skóry” instancji są spojone razem przez gatunek niezidentyfikowanych mikroorganizmów znalezionych w ślinie osobników RPC-082.

Okazy wykazują dużą wrażliwość na elektryczność i będą próbowały uciekać, jeśli zostaną wystawione na działanie prądu elektrycznego. Osobniki RPC-082 umrą po wystawieniu na działanie prądu o napięciu 200 lub wyższym.

Przedstawiciele RPC-082 to drapieżniki, polują wyłącznie na dorastających ludzi, w wieku od 5 do 14 lat. Wybór ofiary jest widocznie przypadkowy. Osobniki wykazały agresje i gwałtowność wobec ludzi w wieku wyższym niż 14 lat. Pomiędzy godzinami 7:00 a 20:00, instancje zaczną polować na dorastających ludzi. Po 20:00, okazy powrócą do 'ula' (zobacz Dodatek 082-3), określanego jako RPC-082-1 i będą „hibernować”. Jeśli instancja dokona skutecznego złapania osoby, zacznie dusić cel. Okazy wykazują wyraźną wiedzę o dokładnym momencie, w którym ofiary tracą przytomność, i będą je przenosić do instancji RPC-082-1. Po przybyciu do obiektu RPC-082-1 ofiara zostanie unieruchomiona przez zawiesistą, siecio-podobną substancję pochodzącą z █████ każdego osobnika. Za pomocą nieznanych środków ofiary zostaną zaimpregnowane „jajkiem”. Po półtorej godzinie pojawi się nowa instancja, [USUNIĘTO] ofiarę. Obecnie ██ obiekty RPC-082-1 zostały zniszczone przez Zespół ds. Bezpieczeństwa Organizacji „Tyrann”.

« RPC-081 | RPC-082 | RPC-083 »

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License