Dla zaczynających

Dla zaczynających
znajomość obowiązkowa

Witaj w witrynie Autorytetu RPC! Będzie nam niezmiernie miło gościć cię w naszym pisarskim gronie!

Wszelkie prace umieszczone na tej witrynie, o ile nie zaznaczono inaczej, są utworami fikcji. Niniejsza witryna nie służy odgrywaniu ról. Organizacja „Autorytet” ani inne elementy uniwersum RPC nie istnieją.

Czytasz teraz poradnik „dla zaczynających”, dzięki któremu poznasz obowiązującą w witrynie etykietę. Zacznijmy jednak od samego początku — tego, jak możesz zostać jednym z nas.

1. Najpierw powinieneś utworzyć swoje konto w serwisie Wikidot. Możesz to uczynić tutaj.

2. Nawet mając konto Wikidot, nie jesteś jeszcze członkiem Autorytetu RPC. Aby to zmienić, udaj się tutaj, by zaaplikować o nadanie statusu członka. Przed dołączeniem do nas przeczytaj ten artykuł do końca.

3. Gdy zaaplikujesz, poczekaj kilka godzin (czasami nawet do 2 dni), aż rozpatrzymy twoją aplikację. Gdy tak się stanie, będziesz mógł m.in. oceniać, edytować czy publikować artykuły.

Oczekujemy od ciebie przeczytania „najważniejszych zasad”, zanim zaczniesz publikować komentarze, a opcjonalnie możesz zaznajomić się z tym artykułem, bo dowiedzieć się, jak egzekwujemy przestrzeganie panujących u nas zasad. W kwestii natomiast publikacji artykułów wiele istotnych informacji znajdziesz w „poradniku w sprawach formatu”, a co do przekładów — rzuć okiem na „poradnik w sprawach tłumaczenia”.

Jeżeli zaznajamiasz się z tą podstroną z myślą o aplikowaniu, prosimy, byś przeczytał wszystkie znajdujące się w tym artykule zakładki. Aby przejść na następną z nich, przewiń stronę do góry i kliknij na kolejne pole — „Zachowanie”.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License