Dla zaczynających

Dla zaczynających
znajomość obowiązkowa

Witaj w witrynie Polskiej Filii Autorytetu RPC! Będzie nam niezmiernie miło gościć cię w naszym pisarskim gronie i mamy nadzieję, że będzie ci się tu podobało.

Wszelkie prace umieszczone na tej witrynie, o ile nie zaznaczono inaczej, są utworami fikcji. Ta witryna nie służy odgrywaniu ról. Organizacja „Autorytet” ani obiekty RPC nie istnieją.

Czytasz teraz poradnik „dla zaczynających”, dzięki któremu poznasz etykietę i standardy panujące w witrynie. Zacznijmy jednak od samego początku — tego, jak możesz zostać członkiem naszej witryny.

1. Najpierw powinieneś utworzyć swoje konto na platformie Wikidot. Możesz to uczynić tutaj.

2. Nawet mając konto Wikidot, nadal nie jesteś członkiem Polskiej Filii Autorytetu RPC. Aby to zmienić, udaj się tutaj, by zaaplikować o nadanie statusu członka. Ażeby twoja aplikacja została pozytywnie rozpatrzona, musisz zastosować się do instrukcji wskazanych na wyżej podlinkowanej podstronie. Wiąże się to m.in. z przeczytaniem niniejszego poradnika, a zatem na razie idzie ci dobrze. Przed dołączeniem do nas przeczytaj ten artykuł do końca.

3. Gdy wykonasz instrukcje, poczekaj kilka dni, aż rozpatrzymy twoją aplikację. Gdy rozpatrzymy ją pozytywnie, będziesz mógł m.in. oceniać, edytować czy publikować artykuły.

Oczekujemy od ciebie przeczytania „najważniejszych zasad”, zanim zaczniesz publikować komentarze. W kwestii natomiast publikacji artykułów wiele istotnych informacji znajdziesz w „poradniku w sprawach formatu”.

Jeżeli czytasz tę podstronę z myślą o aplikowaniu, prosimy, byś przeczytał wszystkie znajdujące się w tym artykule zakładki. Aby przejść na następną zakładkę, przewiń stronę do góry i kliknij na kolejne pole — „Zachowanie”.

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License