Konkurs

Konkurs

Wprowadzenie

Witaj na podstronie głównej konkursów organizowanych przez i na łamach witryny Polskiej Filii Autorytetu RPC! W tej chwili nie ma co oczekiwać, iż będziemy przeprowadzać multum zawodów, z uwagi na brak dostatecznej liczby użytkowników, ale co się odwlecze, to nie uciecze. Z tą miłą myślą powstała właśnie ta podstrona!

Postanowiliśmy podzielić konkursy na trzy rodzaje.

Konkursy otwierające

Służą do otwierania nowych przedziałów raportów RPC-PL:

  • setne (np. 100-199 — dotyczy wówczas pozycji 100.);
  • oraz tysięczne (np. 1000-1099 — dotyczy wówczas pozycji 1000.).

Konkursy otwierające organizowane są automatycznie z inicjatywy administracji witryny w przypadku, gdy do zamknięcia poprzedniego przedziału pozostają najwyżej 3 pozycje. Konkursy otwierające dotyczą wyłącznie raportów RPC.

Konkursy periodyczne

Organizowane są z inicjatywy administracji witryny lub członków społeczności w przypadku, gdy społeczność wyraża zauważalną chęć uczestnictwa w konkursie. Konkurs taki dotyczy stałego elementu kalendarza, jakim może być np. prima aprilis — wówczas konkurs periodyczny będzie tematycznie dotyczył rzeczy żartobliwych. Konkursy periodyczne dotyczą raportów RPC, RPC-J oraz opowieści.

Konkursy tematyczne

Organizowane są z inicjatywy administracji witryny lub członków społeczności w przypadku, gdy społeczność wyraża zauważalną chęć uczestnictwa w konkursie. Konkurs taki dotyczy określonej tematyki (oczywiście jest to pojęcie szerokie, mogące oznaczać zarówno ogólną tematykę (np. związaną z historią starożytną), jak i konieczność zawarcia jakiegoś elementu tematycznego w utworze (np. konkurs o anomalnych parasolkach). Konkursy tematyczne dotyczą raportów RPC, RPC-J oraz opowieści.

Ogólne reguły organizacji i uczestnictwa

Aktualny konkurs

Nada!

O ile nie zaznaczono inaczej, treść tej strony objęta jest licencją Creative Commons Attribution-ShareAlike 3.0 License